ÚvodPojištění občanůPojištění aut

Pojištění aut

Pojištění aut zajišťujeme již desítkám tisíc našich klientů. Využijte i Vy profesionálních služeb našich zprostředkovatelů, kteří Vám mohou díky dlouholetým zkušenostem nabídnout pojištění vozidla dle Vašich představ.

Podrobně sledujeme akce a slevy všech pojišťoven, které nabízí pojištění vozidel, a využíváme je ve prospěch našich klientů. Kontaktujte některou naši kancelář a přesvědčte se, že i pro Vaše auto dokážeme najít výhodnější pojištění, než máte nyní!

Povinné ručení

Povinné ručení, neboli správně pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, je základním pojištěním pro každé auto či motocykl, ale třeba i pro přívěs.

Cena je často považována za nejdůležitější parametr pro nákup povinného ručení. V současné době se ovšem rozsah doplňkových služeb u povinného ručení mezi pojišťovnami výrazně liší. Za zmínku určitě stojí např. asistenční služby, pojištění proti živelným událostem (krupobití, povodeň), úrazové pojištění nebo třeba pojištění střetu se zvěří. A v neposlední řadě připojištění skel.

Zavolejte nebo navštivte kancelář INSIA poblíž vašeho bydliště – i Vám dokážeme najít levnější a výhodnější povinné ručení pro vaše auto!

Havarijní pojištění

Dopravní nehody s větším či menším poškozením aut jsou bohužel běžnou součástí dnešního provozu. S odcizením auta, vandalismem či vykradením součástek či věcí z vozidla se již také většina z vás osobně setkala. Právě pro tyto případy je tady havarijní pojištění, které poskytuje náhradu v případech:

  • kdy si poškození auta způsobíme sami (pouze havárie)
  • auto je poškozeno úmyslně, vykradeno, či zcela odcizeno (odcizení, vandalismus)
  • auto je poškozeno živelní událostí (požár, vichřice, krupobití, povodeň atd.)

K těmto základním druhům pojištění lze uzavřít ještě doplňková pojištění – např. pojištění skel, pojištění zavazadel či pronájem náhradního vozidla.

V kancelářích INSIA najdete zkušené odborníky na havarijní pojištění, kteří vám pomohou najít nejvýhodnější pojištění pro vašeho „plechového miláčka“

Úrazové pojištění – pojištění sedadel

Většina úrazových pojistek poskytovaných „zdarma“ či jako připojištění k povinnému ručení či havarijnímu pojištění nabízí jen nízké pojistné částky, které pak při úrazu poskytnou spíše symbolické odškodnění.

V INSIA jsme přesvědčeni, že si zasloužíte kvalitní pojištění s vysokými limity pro trvalé následky úrazu a zejména pro denní odškodné po dobu léčení. Proto jsme vyvinuli vlastní úrazové pojištění sedadel „Klid za volantem“,  které nabízí nejlepší poměr mezi cenou a výškou plnění. Maximální plnění limitu pro trvalé následky úrazu může být až 4.000.000,- Kč a odškodné za léčení až 2.000,- Kč za den!

Toto pojištění je navíc možné sjednat zcela samostatně, tedy i pro auta, která jsou pojištěna v leasingu. Kontaktujte makléře v INSIA a zeptejte se na toto pojištění našich profesionálních zprostředkovatelů.

Asistenční služby

Zajišťují nejen finanční náhradu, ale hlavně skutečnou pomoc v době, kdy jí nejvíce potřebujeme, stojíme-li s havarovaným či porouchaným autem na silnici daleko od domova a třeba v zahraničí.

Vedle odtahu vozidla do servisu poskytuje pojištění asistenčních služeb řadu dalších výhod, jako např. úhrada ubytování či náhradní dopravy domů. Pojišťovny nabízejí mnoho různých „balíčků“ asistenčních služeb, některé jsou poskytovány zdarma jako součást povinného ručení či havarijního pojištění, jiné jsou hrazené samostatně. Na trhu jsou i zcela samostatné pojistky asistenčních služeb.

Specialisté na pojištění aut v INSIA vám pomohou se orientovat v široké nabídce pojišťoven a vyberou pro vás to správné pojištění asistenčních služeb pro vaše bezpečné a klidné cestování.

Právní ochrana

Zamotaný svět paragrafů patří k provozu aut od jejich počátku. Od řešení dopravních přestupků ve správním řízení, přes dokazování zavinění u dopravní nehody, spory s pojišťovnou o výšku plnění, až po spory o záruku či nekvalitní opravu v servisu, všude potřebujeme odbornou pomoc právníka.

Právě proto je tu pojištění právní ochrany, které nám za příznivé pojistné poskytne potřebnou pomoc ve složité právní situaci. Pojišťovna uhradí nejen náklady na právníky, ale i náklady na soudní znalce a zejména vám doporučí specializované a prověřené právníky, s nimiž spolupracuje. Často pomůže i jen první dopis, z něhož druhá strana pochopí, že máte na své straně profesionály i dost peněz na vedení sporu.

V kancelářích INSIA vám makléři podrobně vysvětlí výhody pojištění právní ochrany, ochranu před kulatými paragrafy tak můžete mít již od zítra!