ÚvodProdej on-line

Prodej on-line

Vážení klienti a obchodní partneři,

 

ve spolupráci s našimi smluvními partnery jsme pro Vás připravili možnost on-line sjednání vybraných produktů a služeb se slevou až 50%.

Vyberte si v pohodlí domova, bez nutnosti složité administrace a běhání po kamenných pobočkách kterýkoli z níže uvedených produktů: 

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění  AXA Assistance můžete u nás uzavřít s 50% slevou. Získáte tak pro sebe i své blízké nejvyšší možnou pojistnou ochranu za bezkonkurenční cenu. Pojištění s tímto cenovým zvýhodněním lze sjednat pro jednotlivce i celé skupiny - sleva se uplatní automaticky kliknutím na tuto ikonu:

cestovni pojisteni      

Asistenční služby                           

  • AutoCare je balíček speciálně zaměřených asistenčních služeb společnosti Europ Assistance, který oceníte, pokud často cestujete autem - je jedno zda služebně, či na dovolenou. Ochrání Vás před nepříjemnostmi, které Vás mohou potkat na Vašich cestách, a můžete ho u nás sjednat za zvýhodněnou cenu.
  • TravelCare je cestovní pojištění s vysokým limitem plnění, nonstop asistenční službou v češtině a minimem administrativy. Možnost připojistit rizikové sporty a Vaše auto dělá z TravelCare jedinečný produkt. Vše co potřebujete pojistit pro bezstarostnou dovolenou sjednáte na jednom místě za několik minut.
  • MotoCare je obdobným produktem, určeným pro vyznavače jedné stopy. Pomůže Vám vyřešit nečekané komplikace, které Vás mohou zaskočit během Vašich výletů a poznávacích cest na motocyklu, nebo např. tehdy, pokud jako častý dopravní prostředek používáte jiné, menší jednostopé motorové vozidlo. 

Všechny tři nejžádanější produkty Europ Assistance můžete sjednat on-line ze svého počítače nebo smartphonu. Stačí kliknout na příslušnou ikonu a vložit slevový kód:  INSIAPRO 

auto care  travel care  Moto care       

Naši partneři