ÚvodKariéra

Kariéra

Hypoteční metodik – specialista

Hlavní pracovní náplň:

  • jednání s partnerskými bankovními institucemi a realitními makléři
  • organizace a vedení odborných, vzdělávacích a certifikačních seminářů
  • zpracování přidělených požadavků na sjednání hypoték, podnikatelských a spotřebitelských úvěrů
  • metodické vedení a odborná podpora začínajících VZ v oblasti úvěrového poradenství
  • aktivní komunikace se svěřenou klientelou
  • vedení související agendy - administrace uzavřených obchodů, správa klientského kmene
  • vlastní, samostatně vedená obchodně-poradenská činnosti (bez nutnosti plnění produkčních cílů)

Požadujeme:

  • VŠ či SŠ vzdělání, reprezentativní vystupování, trestní bezúhonnost
  • roční odborná praxe se zpracováním HÚ a ostatních bankovních produktů
  • odborná certifikace dle platné legislativy ČR
  • důslednost, preciznost a výborné komunikační schopnosti
  • zájem o další, osobní odborný a profesní rozvoj
  • velmi dobrou znalost MS OFFICE
  • jazykové znalosti, vlastní ŽL a certifikace pro sjednávání HÚ/SÚ, DPS, PPZ výhodou

Nabízíme:

  • moderně vybavené, reprezentativní prostory s vlastní, samostatnou kanceláří
  • pevně stanovenou odměnu za administrativní činnost + fixní, nadstandardní provize z vlastních obchodů
  • špičkovou SW a on-line podporu největší makléřské skupiny INSIA & Unilink (kalkulátory, srovnávače, …)
  • flexibilní pracovní dobu včetně varianty „home-office“
  • HW podpora - služební mobil a zvýhodněné podmínky pro operativní leasing služebního/vlastního vozu
  • vlastní kmen klientů – nemusíte hledat klienty, my je pro Vás máme již připravené

Zájemce o zařazení do výběrového řízení prosíme o zaslání CV, fota a kontaktních údajů
na info@insia-pro.cz.

Naši partneři